Psycholog Wilanów, Ursynów, Mokotów, Praga Południe

Czy wiesz, że psycholodzy są ekspertami w diagnozowaniu problemów za pomocą różnorodnych technik? W tym celu korzystają z wnikliwych ocen osobowości, procesów poznawczych oraz skłonności psychicznych. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich doświadcza trudności, takie oceny mogą być bardzo korzystne w określeniu najlepszej drogi postępowania. Nie wahaj się kontaktować z psychologiem

Poznaj naszych polecanych specjalistów:

ewa kopstyńska psycholog wilanów

Ewa Kopystyńska

Psycholog, psycholog dziecięcy
magda leszek psycholog ursynów

Magda Leszek

Psycholog kliniczny, terapeuta CFT i TCR
andrzej płuciennik psycholog mokotów

Andrzej Płuciennik

Psycholog, Tearpeuta
Aleksandra Zboina-Domowicz psycholog praga południe

Aleksandra Zboina-Domowicz

Psycholog, Terapeuta
anna glinka polecany psycholog warszawa ursynów

Anna Glinka

Psycholog

Kim jest Psycholog?

Psycholog to osoba, która zdobyła wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego umysłu oraz zachowań. Dzięki swojej wiedzy oraz umiejętnościom,  jest w stanie pomóc ludziom w różnych aspektach ich życia. Może pomóc w diagnozowaniu różnych zaburzeń i chorób psychicznych, takich jak depresja, zaburzenia lękowe czy schizofrenia.
Oprócz tego, psycholog może pomóc w rozwiązywaniu konfliktów międzyludzkich, problemów w relacjach interpersonalnych, kwestii związanych z trudnościami w szkole czy w pracy. Dzięki swojej pracy,  może pomóc ludziom lepiej zrozumieć siebie oraz innych, a tym samym poprawić jakość swojego życia. Wizyta u psychologa może pomóc w rozwoju osobistym i pozwolić na lepsze zrozumienie swoich emocji oraz potrzeb.
 

Kiedy udać się do psychologa?

Decyzja o tym, kiedy należy szukać pomocy psychologa, jest ważna i zależy od wielu czynników. Istotnym jest wyciągnięcie wniosków na podstawie swoich myśli i uczuć, aby zidentyfikować jakiekolwiek powtarzające się wzorce, które wskazują na potrzebę interwencji specjalisty.
Dodatkowo, wydarzenia życiowe, takie jak utrata bliskiej osoby, duże zmiany życiowe i traumatyczne doświadczenia, również mogą wywołać potrzebę wsparcia psychologicznego. Szukanie pomocy  to odważny i pozytywny krok w kierunku poprawy zdrowia psychicznego i jakości życia. Pamiętaj, że każdy może skorzystać z terapii, i nie ma wstydliwego w szukaniu pomocy, kiedy jej potrzebujemy.
 

Kilka sygnałów, które mogą wskazywać na potrzebę wsparcia ze strony psychologa to:

 
Dodatkowo, wydarzenia życiowe, takie jak utrata bliskiej osoby, duże zmiany życiowe i traumatyczne doświadczenia, również mogą wywołać potrzebę wsparcia psychologicznego. Szukanie pomocy u psychologa to odważny i pozytywny krok w kierunku poprawy zdrowia psychicznego i jakości życia. Pamiętaj, że każdy może skorzystać z terapii, i nie ma wstydliwego w szukaniu pomocy, kiedy jej potrzebujemy.
 

Jak wygląda wizyta ?

Wizyta  zazwyczaj obejmuje pierwsze spotkanie w celu zebrania informacji na temat twojego pochodzenia, obecnych problemów oraz celów terapii. Na tej podstawie psycholog będzie pracować z tobą nad opracowaniem planu leczenia dopasowanego do twoich potrzeb. Leczenie może obejmować różne rodzaje terapii, takie jak: 

  • terapia  poznawczo-behawioralną,
  • systemową,
  • humanistyczną 
  • psychoanalityczną  

Zapraszamy na do nowej placówki na Ursynowie. Lekarze specjaliści.
Terapia Stresu
ul.Braci Wagów 20 lok U3
+48 606 804 275