anna glinka psycholog, zaburzenia nastroju Sadyba, Ursynów, Wilanów , Mokotów

Anna Glinka - psycholog

Zaburzenia nastroju, sytuacje kryzysowe.

Specjalizuje się w poradnictwie osób dorosłych. Udziela szeroko pojętego wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych, trudnych sytuacjach emocjonalnych, zaburzeniach nastroju oraz relacjach międzyludzkich osobistych i zawodowych.

Duży nacisk kładzie na budowanie relacji z pacjentem opartej na szacunku, poszanowaniu indywidualności i poczuciu wolności. Opierając się na wiedzy i zdobytej praktyce widzi, jak ważną rolę w procesie powrotu do równowagi i zdrowia odgrywa empatia, autentyczność i akceptacja.

Fascynuje ją podróż, w której towarzyszy pacjentowi tworząc bezpieczną i empatyczną przestrzeń, dając impuls do możliwości skorzystania z osobistego potencjału. Ta podróż prowadzi do poszukiwanej radości i osobistego rozwoju.

Integruje różne nurty, szczególnie bliskie jest podejście humanistyczne oraz możliwość korzystania z osiągnięć psychologii pozytywnej.

Absolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, jednolitych studiów magisterskich. Ukończyła podyplomowe studia SWPS w Warszawie na kierunku Psychosomatyka i somatopsychologia.