Ewa Kopystyńska Psycholog mokotów

Ewa Kopystyńska
Psycholog

Jeśli czujesz, że chciałbyś / chciałabyś coś zmienić w swoim życiu, ale niekoniecznie wiesz co, a za to wiesz, że coś na pewno… Jeśli chcesz czuć się lepiej sam / sama ze sobą, znaleźć źródła swojej samooceny, braku wiary w siebie… Jeśli masz wrażenie, że wyzwania życiowe, rodzicielskie, relacyjne Cię przytłaczają… Jeśli trudno Ci nazwać i wyrażać emocje… Albo jeśli jest Ci trudno, ciężko, przytłaczająco z czymś bliżej nieokreślonym i potrzebujesz pomocy, żeby to unieść… Przyjdź. Porozmawiajmy. Nie bądź w tym sam/ sama – nie musisz być! Poszukajmy razem ulgi. W moim gabinecie nie spotkasz oceniania, przedmiotowego traktowania, lekceważenia. Staram się, abyś czuł / czuła się bezpiecznie i mógł / mogła spotkać się ze sobą.  

Jako psycholog pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, które zmagają się z obniżeniem nastroju, frustracją, brakiem wiary w siebie. Pomagam w kryzysach, przełamywaniu niskiego poczucia własnej wartości, realizowaniu celów czy odnajdywaniu motywacji życiowej. Wspieram w problemach z nastrojem, stanach depresyjnych. Pomagam w wyzwaniach związanych z lękami.

W duchu rodzicielstwa bliskości wspieram rodziców w pokonywaniu trudności wychowawczych oraz w pracy nad ich relacjami z dziećmi i nastolatkami. Prowadzę psychoedukację – pomagam rodzicom lepiej zrozumieć dziecko i nastolatka.

Interesuję się tematem ADHD i neuroróżnorodności – zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wspieram proces diagnozy, prowadzę psychoedukację, pomagam radzić sobie z objawami.

We współpracy z Pacjentem/ Pacjentką skupiam się na lepszym zrozumieniu jego/jej emocji i potrzeb. Stale się rozwijam oraz poszerzam swoją wiedzę i kompetencje – poświęcam czas na szkolenia i doskonalenie warsztatu, aby zapewnić Pacjentom i Pacjentkom jak najlepsze wsparcie.

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam podyplomowe studia z przygotowania pedagogicznego, a także liczne szkolenia m.in. Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej. Doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolu, szkole oraz w poradniach zdrowia psychicznego.